Nënkryetari i AKR-së, Rrahim Pacolli dje është takuar me kryetarin aktual të Prishtinës, Shpend Ahmetin.

Përmes një postimi në Facebook, Pacolli anasjelltas e ka bërë të ditur se AKR do ta përkrah kandidatin e Vetëvendosjes për Prishtinën, Shpend Ahmetin edhe për një mandat.

“Sot gjatë ditës u takuam me Kryetarin e Prishtinës dhe diskutuam për të ardhmën e kryeqytetit”, ka shkruar Pacolli. /Lajmi.net/