Zv.ministri i kulturës Sedat Sulejmani, ka vizituar teatrin e Tetovës dhe qendrën për kulturë. Sulejmani ka realizuar takim edhe me drejtorin е Qendrës për Kulturë, z Artan Arsllani.

Ja postimi i plotë i zv.ministrit Sulejmani:

Në vazhdën e vizitave, sot, vizitova Qendrën e Kulturës në Tetovë dhe Teatrin e Tetovës. U takova me drejtorin е…

Gepostet von Sedat Sulejmani am Donnerstag, 22. Oktober 2020