Lideri i Partisë Socialiste në Shqiqpëri, Edi Rama ka paralajmëruar për sot, “festën e fitores”.

Me këtë, ai ka shpallur edhe fitoren në zgjedhjet e së dielës.

“Sot në 18.00, në Sheshin Skënderbej, skuadra kampione e patronazhistëve, koordinatorëve, drejtuesve, deputetëve dhe kush të dojë të na bashkohet për përqafimin e fitores❤️#PS12🌹#Fitore💪#Kampionë“, shkroi Rama në “Facebook”.