Deputetja e Kuvendit, Adriana Matoshi, i ka dhënë fund lidhjes romantike me të dashurin e saj futbollist, Keith. Edhe vetë, tani ish i  dashuri i saj, e ka konfirmuar ndarjen, duke uruar që Matoshi ta përballojë sa më lehtë ndarjen.

Sot, në rrjetet sociale, Matoshi ka publikuar një fotografi, duke u kënaqur me rrezet e diellit.

Nuk ka bërë ndonjë koment sa i përket lidhjes së përfunduar, por në fotografi ajo shfaqet e lumtur dhe duke buzëqeshur.

Ajo ka thënë se dielli është në zemrën e saj./IndeksOnline

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adriana Matoshi (@adrianamatoshi)