Shkup, 24 mars – Moti do të jetë me diell dhe më i ngrohtë. Do të fryjë erë mesatare, përkohësisht erë e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -5 deri 3, ndërsa ajo maksimale do të arrijë prej 14 deri 23 gradë./Gjurmë.info/