Cristiano Ronaldo nuk është në formë të mirë së bashku me sulmuesit e tjerë në Real Madrid.

E përditshmja sportive madrilene “Marca” ka zbuluar problemin te skuadra e Real Madridit.

Gazeta madrilene beson se ekipi nga Santiago Bernabeu ka telashe në sulm dhe nuk po arrin të fitojë me rezultate të thella.

Cristiano Ronaldo nuk është në formë të mirë, përcjell “lajmi.net”.

Por, njësoj janë edhe Karim Benzema dhe Gareth Bale. /Lajmi.net/