Janë mbyllur dy ndeshjet e ditës në Vala Superligë.

Besa dhe Gjilani kanë barazuar në Shahin Haxhiislami pa gola, 0:0.

Ndeshja tjetër mes Feronikelit dhe Vllaznisë ka prodhuar fitues, përcjellë “Lajmi.net”.

Feronikeli fitoi 3:0 në Gjilan ndaj pozheranasve.

Sot
Besa – Gjilani 0:0
Vllaznia – Feronikeli 0:3