Një vra sje me armë zjarri ka ndodhur sonte në qytetin e Vlorës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur te rruga e Spitalit dhe viktimë dyshohet se ka mbetur një 40-vjeçari, Fation Sinani. Ndërkohë që policia ka arrestuar një person që dyshin se është autori i dyshuar i krimit.

Po ashtu, burime të policisë shprehen se është gjetur edhe arma e krimit. Sipas raportimeve të para, mësohet se i riu është ekzekutuar në hyrje të pallatit ku banonte.

Ende nuk dihen rrethanat e këtij krimi.

Vlore, ekzekutohet me plumb ne koke 40 vjeçari Fatjon Sinanihttp://www.oranews.tv/vendi/vra sje-ne-vlore-40-vjecari-ekzekutohet-ne-hyrje-te-pallatit/

Publié par Ora News sur mardi 20 juin 2017

20 qershor 2017 (Shqip)