Shkup, 19 maj – Abdush Demiri nga Lëvizja Besa, i ftuar në emisionin “Rruga Drejt” në Alsat – M, ka folur rreth aktualitetit politik dhe së fundmi për deklaratën e kreut të Lëvizjes Besa, Bilall Kasami për bashkimin e gjithë forcave politike kundër BDI-së.